ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zils violets 20. martā - Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference

Piektdien, 20. martā, no plkst.11:30 Vidzemes Augstskolā (Cēsu ielā 4) un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā (Zvaigžņu ielā 4) norisināsies Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference-konkurss. Tajā ar 96 darbu prezentācijām piedalīsies 110 dalībnieki no 15 Vidzemes reģiona skolām.

Konkursam izvirzītie skolēnu zinātniski pētnieciskie darbi izstrādāti 2014./2015.mācību gada laikā kādā no 22 zinātnes nozarēm. Lielākā skolēnu interese novērojama kulturoloģijas, pedagoģijas, ekonomikas, socioloģijas, vēstures un kultūrvēsturiskā mantojuma, kā arī veselības un zemes zinātnes nozarēs. Katrā nozarē konferencē tiks pārstāvēti ne vairāk kā desmit darbi, kuri atlasīti, balstoties uz vērtēšanas komisijas pieaicināto recenzentu vērtējumu.

Konferences noslēgumā komisijas vērtējumā labākie darbi iegūs tiesības piedalīties konferences trešajā posmā – Latvijas 39.skolēnu zinātniskajā konferencē, kas norisināsies no 2015.gada 24. līdz 26.aprīlim.

Konferences mērķi ir padziļināt skolēnu pētnieciskās darbības prasmes dabas, humanitāro, sociālo un inženierzinātņu nozarēs, iesaistīt skolēnus pētnieciskajā darbībā, attīstīt prasmes patstāvīgi veikt pētnieciskus darbus, pilnveidot skolēnu prasmes iepazīstināt citus ar sava pētījuma rezultātiem un noskaidrot labākos pētījumus, kā arī izvirzīt tos uz konferences trešo kārtu.

Konferenci organizē Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs sadarbībā ar Vidzemes reģionā ietilpstošo pilsētu un novadu izglītības pārvaldēm, skolotāju metodiskajām apvienībām un Valmieras Pārgaujas ģimnāziju.

17.03.2015.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus