ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zils violets Topošie uzņēmēji Vidzemes Augstskolā prezentēs biznesa idejas

BizLAB_finals_ielugums_malasCeturtdien, 28. maijā, plkst. 12:00 Vidzemes Augstskolā T121 auditorijā (Tērbatas ielā 10) notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) Zināšanu un tehnoloģiju centra (ZTC) iniciatīvas “Biznesa izmēģinājumu laboratorija” (BizLAB) noslēguma pasākums. Tajā savas biznesa idejas prezentēs topošie uzņēmēji no Vidzemes Augstskolas, kā arī viesi no Pērnavas.

Noslēguma pasākumā komandas uzstāsies ar trīs minūšu garām biznesa ideju prezentācijām. Studentu veikumu komentēs (vērtēs) ekspertu komanda, kuras sastāvā pārstāvji gan no Valmieras biznesa un inovāciju inkubatora, gan Attīstības finanšu institūcijas “Altum” un biznesa vides.

Iniciatīva tika uzsākta 2015. gada martā. Pirmajā BizLAB sezonā trīs mēnešu garumā darbojās piecas aktīvas studentu komandas, kuras patstāvīgi un ar mentoru atbalstu veica savas biznesa idejas pārbaudi. Paralēli darbam pie biznesa modeļa izstrādes, komandas papildināja savas zināšanas tādās nozīmīgās jomās kā darbs komandā, mārketings un reklāma, uzņēmuma finanses un citās.

BizLAB ir platforma ViA studentu biznesa ideju atbalstam un izvērtējumam pirms uzņēmējdarbības uzsākšanas. BizLAB mērķis ir veicināt studentu interesi par uzņēmējdarbību un savu biznesa ideju attīstību, nodrošinot tam nepieciešamo konsultatīvo un infrastruktūras atbalstu, tādejādi veicinot inovāciju un uzņēmējdarbības attīstību reģionā.

Papildus, pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar projekta INNOLABS aktivitātēm un iespējām tajā piedalīties!

PASĀKUMA PROGRAMMA

Pasākums tiek realizēts ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+ projekta "Student innovation labs - a way to sustainable and socially responsible growth" atbalstu (Nr.2014-1-LV01-KA200-000521)

Logo_Erasmus_

18.05.2015.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus