ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zils violets Noslēgusies pirmā BizLAB sezona

28. maijā notika Vidzemes Augstskolas (ViA) Zināšanu un tehnoloģiju centra (ZTC) iniciatīvas “Biznesa izmēģinājumu laboratorija” (BizLAB) noslēguma pasākums. Tajā savas biznesa idejas prezentēja topošie uzņēmēji no Vidzemes Augstskolas, kā arī viesi no Pērnavas.

Astoņas topošo uzņēmēju komandas uzstājās ar trīs minūšu garām biznesa ideju prezentācijām, kuras vērtēja eksperti – Māris Ozols no Valmieras biznesa un inovāciju inkubatora, Olita Untāla no Attīstības finanšu institūcijas “Altum” un Siim Kuusik - jaunais uzņēmējs no Pērnavas. Siim Kuusik arī pasākuma noslēgumā padalījās ar savām atziņām, kas gūtas trīs gadus darbojoties uzņēmējdarbībā.

Pasākumā piedalījās un ZTC iniciatīvu atzinīgi novērtēja Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, Valmieras pilsētas pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas vadītāja Ieva Alhasova, kā arī kolēģi no Pērnavas - Pērnavas koledžas direktors Henn Vallimäe un Pērnavas pašvaldības vicemērs Rainer Aavik.

BizLAB ir platforma ViA studentu biznesa ideju atbalstam un izvērtējumam pirms uzņēmējdarbības uzsākšanas. BizLAB mērķis ir veicināt studentu interesi par uzņēmējdarbību un savu biznesa ideju attīstību, nodrošinot tam nepieciešamo konsultatīvo un infrastruktūras atbalstu, tādejādi veicinot inovāciju un uzņēmējdarbības attīstību reģionā.

Nākamā BizLAB sezona gaidāma 2016.gada rudens semestrī!

DSC_0011DSC_0056 DSC_0061DSC_0065DSC_0081 DSC_0085

Pasākums tiek realizēts ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+ projekta "Student innovation labs - a way to sustainable and socially responsible growth" atbalstu (Nr.2014-1-LV01-KA200-000521).

Logo_Erasmus_

05.06.2015.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus