ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zals Vidzemes Augstskola aicina uz konferenci - praktisko semināru pedagogiem par izglītības aktualitātēm mūsdienās
Pedagogu_konferenceVidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies konference – praktisks seminārs pedagogiem „Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā”. Šā gada konference noritēs 30. oktobrī, un tās tēma ir „Mūsdienu pedagogs un jaunietis – izaicinājumi un iespējas kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanā”. Konference tiek rīkota jau sesto gadu ar mērķi sniegt iespēju pedagogiem papildināt savas zināšanas un gūt jaunu praktisku pieredzi turpmākajam darbam. Konferencē tiks skarti tādi jautājumi kā pedagoga un skolēna sadarbība, pedagoga loma jauniešu pilnveides un izaugsmes veicināšanā, kā arī citas aktuālas tēmas.

Pedagogu konference norisināsies divās daļās. Pirmajā daļā jeb plenārsēdē konferences dalībniekus uzrunās un ievadreferātu lasīs Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile. Turpinājumā Vidzemes Augstskolas lektore Agnese Karaseva runās par faktoriem, kas saistīti ar tehnoloģiju lietojumu pedagoģiskajā darbā. Par kompetenču pieeju izglītības saturā stāstīs Valsts Izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks, bet konferences turpinājumā Latvijas Universitātes profesore Zanda Rubene atbildēs uz aktuālo jautājumu – kas mums būtu jāzina par mūsdienu bērniem un jauniešiem? Savukārt pasniedzēja un psiholoģe Zane Veinberga runās par interesi, motivāciju un efektivitāti ikdienas darbā.

Konferences otrajā daļā paredzēti divi praktisko semināru bloki, kas dos iespēju pedagogiem darboties praktiski, izmēģināt dažādas metodes un iesaistīties diskusijās. Semināru vadītāju vidū ir pedagogi un psihologi, augstskolu docētāji, Radošuma pils izaugsmes treneri, „Iespējamās misijas” absolventi un citi ievērojami izglītības speciālisti Latvijā. Semināros tiks apskatītas tēmas gan par interaktīva mācību procesa organizēšanu, gan jauniešu riskanto uzvedību un skolas organizācijas kultūru, gan par mediju lomu un to praktisku pielietojumu mācību procesā, gan citām noderīgām tēmām, kas dod iespēju caur praktiskiem uzdevumiem gūt vērtīgu pieredzi. Konferences programma.

Aicinām ikvienu interesentu pieteikties dalībai konferencē, izmantot iespēju piedalīties praktiskajos semināros un gūt jaunas ierosmes ikdienas darbam. Reģistrēšanās konferencei iespējama līdz 2015. gada 16. oktobrim. Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, aicinām pedagogus pieteikties savlaicīgi. Reģistrēties konferencei, un pieteikties konferences praktisko semināru nodarbībām, iespējams ŠEIT. Lai tiktu nodrošināta konferences ilgtspēja, ir noteikta maksa par dalību konferencē 7 EUR apmērā.

Veicot maksājumu, maksājuma mērķī jānorāda:
21399, Vārds, Uzvārds, pers.kods, dalības maksa Pedagogu konferencē

ViA norēķinu rekvizīti:
Vidzemes Augstskola
Cēsu iela 4, Valmiera
Reģ.nr. LV90001342592
Banka – AS Swedbank
Kods: HABALV22
Konta Nr.: LV78HABA0551027191593

 
  

Konference – praktisks seminārs pedagogiem norisināsies Vidzemes Augstskolas konferenču zālē (Cēsu ielā 4) no plkst. 9:30, reģistrēšanās no plkst. 8:30. Praktiskie semināri norisināsies abās Augstskolas ēkās – Cēsu ielā 4 un Tērbatas ielā 10. Konferenci rīko Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs.

Papildu informācija:
Vidzemes Augstskolas
Mūžizglītības projektu vadītāja Agnese Špūle
E-pasts: Agnese.Spule@va.lv,
Tālrunis: 64207227, 28374150
21.09.2015.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus