ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zals Vidzemes Augstskolā 30. oktobrī norisināsies konference - praktiskais seminārs pedagogiem

IMG_0350Vidzemes Augstskolā (ViA) piektdien, 30. oktobrī, norisināsies konference – praktiskais seminārs pedagogiem „Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā”. Šī gada konferences tēma ir „Mūsdienu pedagogs un jaunietis – izaicinājumi un iespējas kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanā”. Lai papildinātu savas zināšanas un gūtu jaunu praktisku pieredzi turpmākajam darbam, konferencē piedalīsies 250 pedagogu, pārstāvot ne tikai Vidzemes, bet arī Latgales, Zemgales un Kurzemes reģiona izglītības iestādes.

Konferencē – praktiskajos semināros tiks skarti tādi aktuāli jautājumi kā mūsdienu jaunieša domāšana, pedagoga loma jauniešu pilnveides un izaugsmes veicināšanā, mūsdienu pasaulē radītās prioritātes, kas ietekmē pedagoga darbu ar jaunieti, iespējas kvalitatīvāka mācību procesa nodrošināšanā, pedagogu pieredzes stāsti par efektīva mācību procesa vadīšanu un pieeju darbā ar jauniešiem un citi. Konferences lektoru vidū būs pedagogi un psihologi, augstskolu docenti, Radošuma pils izaugsmes treneri, „Iespējamās misijas” absolventi un citi ievērojami izglītības speciālisti Latvijā. 

Paralēli konferencei, norisināsies apaļā galda diskusija, kurā Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, ViA vadība, pašvaldību pārstāvji, skolu, ģimnāziju un tehnikumu direktori runās par augstskolas un vidējās izglītības iestāžu sadarbības iespējām. Diskusijā tiks apspriesta iespēja salāgot augstskolas studiju virzienu un studiju programmu jomas ar vidējo mācību iestāžu programmām un jomām, kā rezultātā reģionā tiktu uzlabota vienotas, uz reģiona attīstību vērstas izglītības sistēmas izveide. 

Konferencē – praktiskajā seminārā iespējams piedalīties tikai iepriekš reģistrētiem dalībniekiem. Pasākums norisināsies abās Vidzemes Augstskolas ēkās – Cēsu ielā 4 un Tērbatas ielā 10. Konferenci rīko Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs.

Papildu informācija:
Vidzemes Augstskolas
Mūžizglītības projektu vadītāja Agnese Špūle
E-pasts: agnese.spule@va.lv,
Tālrunis: 64207227, 28374150 

28.10.2015.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus