ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zils violets zals Uzņēmēji tiek aicināti piedalīties pētījumā par darba tirgus tendencēm Vidzemē

Lai noskaidrotu Vidzemes reģiona darba tirgus tendences un pieprasītākās profesijas, kompetences un kvalifikācijas, Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību izstrādā pētniecības projektu par reģionā piedāvātās izglītības atbilstību darba tirgus pieprasījumam un nodarbinātības prognozēm. Pētījuma rezultāti ļaus Vidzemē izstrādāt vienotu ilgtermiņa izglītības stratēģiju, kas būs atbilstoša darba tirgus pieprasījumam.

Pētījuma iniciatīva nāk no Valmieras domes – uzzināt Valmieras un Vidzemes reģiona darba tirgus tendences, darbaspēka pieprasījumu šobrīd un turpmākajiem 5-7 gadiem, kā arī analizēt izglītības iestāžu piedāvāto mācību programmu satura atbilstību reālajam darba tirgus pieprasījumam.

"Kādas ir šobrīd pieprasītākās profesijas Vidzemē? Kādas ir darba tirgus tendences? Vai reģiona izglītības iestādes sagatavo tam atbilstošus jaunos speciālistus?"

Lai gūtu atbildes uz šiem jautājumiem, Vidzemes augstskolā ir sākts apjomīgs pētījums. Vidzemes ziņu sagatavotajā reportāžā par to, kāds ir pētījuma process un ko par šiem jautājumiem domā J.Žagars no „Vidzemes koncertzāles” un D.Volkopa no „Valmieras stikla šķiedras”.

23.11.2015.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus