ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zils zals Jaunāko apmācību tehnoloģiju diena reģionos – aicināts ikviens interesents
Šī gada 9. novembrī Saldū un 26. novembrī Alūksnē ikviens interesents aicināts uz "Apmācību tehnoloģiju dienu". Pasākuma ietvaros būs iespēja izzināt jaunākās tehnoloģiju iespējas - bezmaksas rīkus internetā, kas palīdz mācību procesā.

Pasākumā būs iespēja iepazīt un apgūt sekojošas bezmaksas apmācību programmas internetā:
  • Datorprasmju pamatu apmācību programmu internetā www.datorprasmes.lv,
  • Izmēģināt un iepazīt svešvalodas praktizēšanas rīku ar spēles elementiem angļu, franču, vācu, itāļu, spāņu, bulgāru, turku un poļu valodu apguvei,
  • Izmēģināt svešvalodas mutvārdu praktizēšanas rīku internetā.

Dalība pasākumā ir bez maksas un tiek nodrošināta projekta "Ilgstoši slimojošo pacientu atgriešana darba tirgū, nodrošinot IKT prasmju apgūšanu", ietvaros.

Par dalību pasākumā tiks izsniegts sertifikāts.

Lūgums pieteikt savu dalību līdz šī gada 6. novembra (Saldus) un 24. novembra (Alūksne) plkst. 15:00, piesakoties reģionālajam projekta koordinatoram:

Pasākums Saldū:
Saldus Sarkanā krusta telpas, Skrundas iela 12
Pieteikšanās: Dace Poruka, Saldus Sarkanā krusta komitejas vadītāja
E-pasts: dace.poruka@gmail.com ,
Tālr: 26083601

Pasākums Alūksnē:
Alūksnes novada Sabiedrības centrā, Dārza ielā 8A, Alūksnē,
Pieteikšanās: Dzintra Zvejniece
Alūksnes NVO atbalsta centra vadītāja
E-pasts: dzintra_zv@inbox.lv
Tālr: 64322236, 28642250

Informācija par projektu: "Ilgstoši slimojošo pacientu atgriešana darba tirgū, nodrošinot IKT prasmju apgūšanu" projekta mērķis ir veicināt ilgstošu hronisko slimnieku integrēšanos atpakaļ darba tirgū un sabiedrībā, slimošanas un rehabilitācijas laikā motivējot un palīdzot apgūt darba tirgū nepieciešamās IT prasmes.

Projekta ietvaros tika veikts apjomīgs pētījums trīs daļās, analizējot darba tirgus prasības IT prasmju līmenim, izpētot ilgtermiņa pacientu IT zināšanas, lai pielāgotu ieviešamo programmatūru atbilstoši vajadzībām, kā arī izvērtējot slimnīcu un rehabilitāciju infrastruktūru un sociālās vides gatavību projekta ieviešanai. Ar pētījumu varat iepazīties šeit: http://ej.uz/fondapetijums .

Balstoties uz pētījumā iegūtajiem datiem, ir izstrādāta jauna tālmācības IT programma, ar kuras palīdzību ilgstoši slimojošie pacienti varēs apgūt pamata un augstāka līmeņa datorprasmes. Lai pilnvērtīgi izmantotu šo programmu, 4 mēnešu garumā tiek rīkotas apmācības NVO pārstāvjiem un sociālajiem darbiniekiem programmas apgūšanai un pacientu motivēšanai, kam sekos programmas pilotēšana sešu mēnešu garumā dažādās Latvijas veselības aprūpes iestādēs un noslēguma konference.

Projektu īsteno nodibinājums "Fonds sabiedrībai" kopā ar NTNU (Norvēģija) un Latvijas partneriem - Vidzemes Augstskolu, Alūksnes NVO atbalsta centru, Kurzemes NVO atbalsta centru, Latvijas Sarkanā krusta Dobeles komiteju un un Latvijas Sarkanā krusta Saldus komiteju.

"Fonds sabiedrībai" ir 2009. gadā dibināta sabiedriskā labuma statusu ieguvusi organizācija, kas darbojas izglītības, jauniešu un senioru jomās, rūpējoties par sociāli aktīvas un sociāli atbildīgas sabiedrības attīstības veicināšanu Latvijā un mazaizsargāto sabiedrības daļu.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
05.11.2015.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus