ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zils violets  Vidzemes Augstskolas studenti piedāvā radošus risinājumus uzņēmējiem

I_LAB_noslegumsTrešdien, 25.maijā, plkst.12:00 Vidzemes Augstskolā T106 auditorijā (Tērbatas ielā 10) norisināsies Vidzemes Augstskolas (ViA) Inovāciju laboratorijas I-LAB pirmās sezonas noslēguma pasākums. Tajā savus izstrādātos risinājumus uzņēmumiem prezentēs Vidzemes Augstskolas studentu komandas, kā arī viesi no Igaunijas Mākslas akadēmijas.

Noslēguma pasākumā komandas uzstāsies ar savu izstrādāto risinājumu prezentācijām, sacenšoties par labākās komandas titulu. Studentu veikumu komentēs un vērtēs ekspertu komanda, kuras sastāvā būs pārstāvji no Valmieras pašvaldības, Vidzemes Augstskolas, Transporta un sakaru institūta un pārstāvji no Igaunijas.

I-LAB aktivitātes tika uzsāktas 2016.gada februārī. Pirmajā I-LAB sezonā trīs mēnešu garumā darbojās piecas starpdisciplināras studentu komandas, kuras patstāvīgi un ar mentora un uzņēmumu pārstāvja atbalstu strādāja pie uzņēmumu izvirzītajiem izaicinājumiem. Paralēli darbam pie risinājumu izstrādes, komandas papildināja savas zināšanas tādās jomās kā radošums, laika plānošana, prezentācijas prasmes un citās. Studentu komandas sadarbojās četriem uzņēmumiem – SIA Aloja-Starkelsen, SIA Wunderkraut Latvia, SPORTident GmbH, NVO Valmieras novada fonds.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Pasākums norisināsies angļu valodā.

Vairāk informācija par I-LAB: ej.uz/via_i_lab

I-LAB ir studentu - uzņēmēju – organizāciju sadarbības platforma izaicinājumu risināšanai, pielietojot radošu un inovatīvu pieeju. Aktivitātes norisinās viena studiju semestra ietvaros, kur uzņēmums vai organizācija piesaka problēmu/izaicinājumu, tiek izveidota starpdisciplināra studentu komanda, un tiek rasts problēmsituācijas risinājums - produkta vai pakalpojuma prototipa, rekomendāciju, vai citā formā.

Pasākums tiek realizēts ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+ projekta "Student innovation labs - a way to sustainable and socially responsible growth" atbalstu (Nr.2014-1-LV01-KA200-000521)

eu_flag_erasmus_vect_pos

23.05.2016.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus