ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
violets zils Studentus un pasniedzējus aicina apmeklēt Digital Freedom Festival

Festivālā varēs iedvesmoties no pieredzējušiem uzņēmējiem, apmeklēt darbnīcas, uzzināt par jaunākajām tendencēm tehnoloģiju jomā un iegūt globālu priekšstatu par digitālo kultūru. Festivāls notiks uz 6 skatuvēm, pulcēs vairāk nekā 100 konferences runātāju no visas pasaules, lai diskutētu par jaunākajiem atklājumiem tehnoloģiju jomā un to ietekmi uz startup uzņēmumiem, korporācijām, politiku un dzīvesstilu.

Galvenās tēmas - mākslīgais intelekts, viedās pilsētas, kiberdrošība, zaļās tehnoloģijas, FinTech un digitālā detoksikācija jeb digital detox.

Festivālu atklās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Uz festivāla galvenās skatuves ar runām uzstāsies pasaulē vadošās domnīcas Singularity University NASA izpētes centra Silīcija ielejā (ASV) dibinātāja Katrīna Mironuka (Kathryn Myronuk), NATO Kiberdrošības centra vadītāja Merle Maigre un inovāciju vadītājs uzņēmumā Brandwidth Dīns Džonsons (Dean Johnson) no Lielbritānijas, kurš interaktīvā prezentācijā demonstrēs trauslo robežu starp cilvēku un mašīnu. Tāpat uzaicinātie tehnoloģiju entuziasti diskutēs par pilsētu, morāles, komunikācijas nākotni.

Festivāla ietvaros notiks arī konkursi startup uzņēmējiem (startup pitch), kurus rīkos pasaulē vadošais akcelerators 500 Startups (ASV), mākslīgā intelekta akcelerators Rockstart (Nīderlande), Latvijas Biznesa enģeļu asociācija (LatBAN), Eiropas inovāciju iniciatīva Climate- Kic.

Konkursu rīkos arī projekts EstLat Accelerate, kas piedāvā virkni pirms akcelerācijas programmu ar mērķi atbalstīt pavisam jaunas startup komandas. Katrs pirms akcelerācijas cikls ilgst aptuveni 4 mēnešus un ietver hakatonus, darbnīcas, individuālas mentoringa sesijas u.c. aktivitātes.

Pilna festivāla programma: http://www.digitalfreedomfestival.com/festival/schedule/

Papildu informācija:
Inga Tauriņa,
Digital Freedom Festival preses sekretāre
Tālr.: +371 26564629
e-pasts: inga@dffestival.com
www.digitalfreedomfestival.com

23.11.2017.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus