ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zils violets BizLAB aicina pārbaudīt savu biznesa ideju!

BizLAB_web_frameTev ir biznesa ideja, bet neesi drošs par tās dzīvotspēju, tev trūkst zināšanu uzņēmējdarbībā un tās plānošanā vai īsti nezini, ar ko sākt un kam prasīt padomu? Biznesa izmēģinājumu laboratorija (BizLAB) ir īstā vieta, kur papildināt savas prasmes un zināšanas, gūt pārliecību un mentoru vadībā pārbaudīt savas idejas dzīvotspēju!

ViA studenti vai studentu komandas (līdz 5 dalībniekiem), kuriem ir sava biznesa ideja, aicināti līdz līdz 2015. gada 3. martam plkst. 23:59 reģistrēties dalībai BizLAB. Pretendentu reģistrācijas forma pieejama lapas lejasdaļā. Ar komandām, kuras tiks uzņemtas BizLAB, sazināsimies induvuduāli. Pirmā BizLAB tikšanās notiks jau 10. martā plkst. 17:15 T211 auditorijā!

Februāra vidū Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs (ZTC) aicināja studentus uz Picu pēcpusdienu, kur neformālā gaisotnē iepazīstināja ar dažādām ZTC iecerēm, tostarp BizLAB - platformu ViA studentu biznesa ideju atbalstam un tirgus izpētei pirms uzņēmējdarbības uzsākšanas. BizLAB mērķis ir veicināt studentu interesi par uzņēmējdarbību un savu biznesa ideju attīstību, nodrošinot tam nepieciešamo konsultatīvo un infrastruktūras atbalstu, tādejādi veicinot inovāciju un uzņēmējdarbības attīstību reģionā.

24.02.2015.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus