MINOX Vidzeme

06/02/2018

Septīto reizi Latvijā notiks Izgudrojumu un inovāciju izstāde MINOX 2018, kurā būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem izgudrojumiem un inovatīviem risinājumiem, klātienē tikties ar to autoriem un piedalīties dažādās aktivitātēs. Savus inovatīvos projektus demonstrēs individuālie izgudrotāji, vadošie pētniecības institūti un augstskolas, inovatīvie uzņēmumi, un, protams, arī jaunieši un skolēni. Plānots, ka izstādes reģionos notiks: 10.maijā Daugavpilī, 2.jūnijā Cēsīs, 8.septebrī Jelgavā, 12.-13.oktobrī Rīgā.

Izstāde MINOX 2018 tiek rīkota ar mērķi popularizēt izgudrotājdarbību Latvijas sabiedrībā, kā arī veicināt izgudrojumu komercializāciju un ieviešanu tautsaimniecībā.

Izgudrojumu un inovāciju izstādi MINOX 2018 organizē Latvijas Izgudrotāju biedrība, Biedrība "CONNECT Latvija” un Latvijas Zinātņu akadēmija sadarbībā ar partneriem reģionos.

Lai pieteiktos dalībai izstādē, lūdzam aizpildīt veidlapu. Pieteikšanās izstādei Cēsīs līdz 14.maijam. Pēc veidlapas aizpildīšanas ar Jums sazināsies organizatoru pārstāvji un nepieciešamības gadījumā var lūgt papildu informāciju. Ja Jūsu projekts (uzņēmums) vai aktivitāte (piemēram, radošās aktivitātes vai tematisks pasākums/lekcija), kuru vēlaties piedāvāt izstādē-festivālā, neatbilst veidlapas formātam, lūdzu, atsūtiet informāciju brīvā formā uz e-pastu: info@connectlatvia.lv.

Dalība reģionālajās izstādēs (Liepājā, Daugavpilī, Cēsīs un Jelgavā) ir bezmaksas. Dalības maksa izstādē Rīgā ir 100 EUR par pieteikumu/projektu. Dalībniekiem, kuri piedalīsies vismaz vienā reģionālajā izstādē, dalība arī Rīgas izstādē ir bezmaksas. MINOX 2018 organizatori un atbalstītāji var saņemt ielūgumus bezmaksas dalībai Rīgas izstādē saviem izgudrotājiem/inovatoriem, iesniedzot pieprasījumu organizācijas komitejai.

Plašāka informācija mājas lapā: www.minox.lv.

ESIET LAIPNI AICINĀTI PIEDALĪTIES UN APMEKLĒT!