ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
violets Vidzemes Augstskola paraksta sadarbības līgumu ar Valmieras Mākslas vidusskolu
VMVŠī gada 9. jūlijā Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors Gatis Krūmiņš un Valmieras Mākslas vidusskolas direktors Edgars Bogdāns parakstīja sadarbības līgumu ar mērķi stiprināt un attīstīt sadarbību starp abām izglītības iestādēm.

Sadarbība veicinās kvalitatīvu izglītības programmu īstenošanu, tajā skaitā materiāltehniskās un intelektuālās bāzes nodrošināšanu. Tāpat tiks īstenota docētāju un skolotāju pieredzes apmaiņa. Sadarbības forma izpaudīsies arī zinātnisko pētījumu, studentu akadēmisko un studiju darbu un citu patstāvīgo darbu izstrādē, kas iespējami dos pienesumu ne tikai Valmieras Mākslas vidusskolai, bet arī studentiem, nodrošinot plašākas piekļuves iespējas nepieciešamajai informācijai patstāvīgo darbu izstrādē. Turpat tiek plānota dažādu konferenču, semināru, izstāžu un citu pasākumu organizēšana, mācību līdzekļu un metodisko materiālu sagatavošana.

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, vērtējot jaunizveidoto sadarbību, norāda: “Esam iezīmējuši konkrētus virzienus, kādos varam kopīgi darboties. Sadarbībā dizaina jomā mākslas skola nodrošinās māksliniecisko, bet ViA - tehnoloģisko pusi.” Šobrīd viena no aktualitātēm kopīgās darbības kontekstā ir mācību kursa “Vizuālā komunikācija” izveide Valmieras Mākslas vidusskolā, ViA nodrošinot profesionāļu iesaisti kursa veidošanas procesā. Tāpat Valmieras Mākslas vidusskola plāno izveidot un realizēt mācību programmu “Multimediju dizains”, kur savu vietu nākotnes pozicionējumā multimediju dizaina jomā redz arī Vidzemes Augstskola.

Vienošanās paredz arī sadarbības veidošanu dažādu projektu realizācijā, iesaistoties Eiropas Savienības struktūrfondu un citos projektos.
14.07.2015.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus