ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zals Pilnveido sevi, apgūsti mūžizglītības kursus Vidzemes Augstskolā!

studenti_8_1_Mūžizglītības kursu piedāvājums ir daudzpusīgs, ir iespējams gan veidot nepieciešamās prasmes un kompetences fotografēšanā un attēlu apstrādē, gan kursu ietvaros izstrādāt biznesa plānu savai uzņēmējdarbībai, kā arī gūt kompetenci un prasmes citās jomās. Tāpat mūžizglītības kursu ietvaros ir iespējams apgūt angļu, vācu un norvēģu valodu, kas var atvieglot ikdienas darba pienākumus un pavērt priekšrocības darba vidē.

Vidzemes Augstskolas (ViA) Zināšanu un tehnoloģiju centra (ZTC) mūžizglītības kursi paredzēti ikviena profesionālās kompetences pilnveidei, personības attīstībai, redzesloka paplašināšanai. Kursus beidzot, klausītāji saņem Vidzemes Augstskolas apliecību par kursu apmeklēšanu.

Lai pieteiktos kursiem, nepieciešams aizpildīt pieteikuma veidlapu ZTC mājas lapā (sadaļā Mūžizglītība/ Pieteikties kursiem) vai klātienē, Tērbatas ielā 10, 210. kabinetā. Sīkāku informāciju par kursu norises laikiem un pieteikšanos iespējams atrast ZTC mājaslapas sadaļā Mūžizglītība.

ViA Zināšanu un tehnoloģiju centrs līdztekus mūžizglītības kursiem, nodrošina arī unikālu pakalpojumu – Atvērto universitāti. Ikviens interesents atbilstoši iepriekš iegūtai izglītībai Atvērtajā universitātē var pieteikties sev interesējošiem ViA studiju programmu kursiem un papildināt zināšanas kopā ar studentiem. Pēc veiksmīgas kursa apguves tiek izsniegts zināšanas apliecinošs dokuments.

Papildu informācija:
Agnese Špūle
Mūžizglītības projektu vadītāja
E-pasts: agnese.spule@va.lv
Tālruņi: 64207227, 28374150


04.09.2015.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus