ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zils violets Atklāj jauno ViA Inovāciju laboratorijā
Isais_pie_zinam

Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs (ZTC) aicina studentus uz Inovāciju laboratorijas (I-LAB) atklāšanu un radošo darbnīcu kopā ar Agitu Šmitiņu – 2016.gada 18.februārī, plkst. 16:00 – 18:00, Inovāciju laboratorijā - T203.

Neformālā gaisotnē būs iespēja:
1. uzzināt par I-LAB (Kas? Ko? Kā? Kad?);
2. iepazīties ar uzņēmumu piedāvātajiem izaicinājumiem;
3. piedalīties radošajā darbnīcā, kuras laikā tiks izveidotas starpdisciplināras studentu komandas. Arī Tu vari kļūt par dalībnieku kādā no komandām!

Reģistrējies pasākumam līdz 17.februāra plkst.12:00 šajā saitē: ej.uz/ilab_reg

I-LAB ir ZTC iniciatīva ar mērķi veicināt studentu interesi par inovāciju procesiem, papildināt studentu prasmes un radīt iespējas studentu sadarbībai ar uzņēmumiem. Komandu darbs norisināsies sadarbībā ar mentoriem un uzņēmumu pārstāvjiem.  2016.gada uzsaukumā no februāra līdz maijam I-LAB komandas radīs risinājumus Valmieras novada fonda, SIA Aloja Starkelsen, SIA Wunderkraut Latvia, SIA SPORTident izaicinājumiem.

Labākās komandas pārstāvji 2016.gada jūlijā dosies pārstāvēt ViA laboratorijas noslēguma pasākumā Leuvardenā (Nīderlande). Kopā ar studentu komandām no Dānijas, Igaunijas, Kipras un Nīderlandes ViA studenti prezentēs savas idejas, piedalīsies darbnīcās, iegūs vērtīgu pieredzi par inovāciju laboratoriju darbību citās valstīs!

Vairāk par to, kas ir I-LAB un ko studenti var iegūt piedaloties laboratorijas aktivitātēs, vari lasīt šeit: ej.uz/via_i_lab

ATKLĀJ JAUNO ViA INOVĀCIJU LABORATORIJĀ!

Papildu informācija: raksti: ztc@va.lv vai zvani: 22318006!
Seko aktuālajai informācijai: Twitter un Facebook

Pasākums tiek realizēts ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+ projekta "Student innovation labs - a way to a sustainable and socially responsible growth" atbalstu (Nr. 2014-1-LV01-KA200-000521).

Logo_Erasmus_

12.02.2016.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus