ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zils violets Atvērta pieteikšanās TechChill Startup cīņai

No otrdienas, 13. decembra, atklāta startapu pieteikšanās "TechChill" konferences "Pitch Battle" jeb startapu konkursam, kurā sacentīsies tehnoloģiju uzņēmumi sākotnējo investīciju posmā.

"Pitch Battle" tradicionāli ir viena no nozīmīgākajām konferences norisēm, kas dod iespēju jaunām un daudzsološām startapu komandām prezentēt savu ideju uz lielās skatuves vairāk nekā 1000 cilvēku auditorijai un sacensties par globālu investoru, starptautisko mediju un potenciālo klientu uzmanību.

Startapu atlase, mentoru apmācības un "Pitch Battle" notiek sadarbībā ar "Startup Wise Guys", vienu no Eiropas vadošajiem jaunuzņēmumu akseleratoriem.

Komandas strādās ar nozares ekspertiem, mentoriem un investoriem, uzlabojot gan pašu biznesa modeli un produktu, gan arī gatavojoties sava uzņēmuma prezentēšanai "TechChill" auditorijai. Dienas treniņu noslēgumā jaunie uzņēmumi publiski prezentēs savu ideju, un žūrija izvēlēsies piecus finālistus, kuri 10. februārī kāps uz "TechChill" lielās skatuves un piedalīsies "Pitch Battle". Pusfināla skatītāju auditorijā dalību apstiprinājuši arī 30 biznesa eņģeļi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kuri meklēs savu nākošo investīciju objektu.

Piecas labākās komandas, kuras piedalīsies "TechChill" startapu cīņā uz galvenās skatuves, sacentīsies par galveno balvu: pilnībā apmaksātu ceļojumu uz Silīcija ieleju, lai tiktos ar potenciālajiem investoriem un partneriem. Komandas pretendēs arī vairākām papildus balvām no konferences atbalstītājiem.

 Sīkāka informācija Labs of Latvia un Delfi.lv


15.12.2016.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus