ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   Ziņas
 
zils violets zals Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš un Valmieras Tehnikuma direktore Vinetas Melngārša paraksta sadarbības līgumu. 

DSC_0050

Līguma mērķi ir īstenot vairākas profesionālās izglītības programmas, tādas kā “Telemehānika un loģistika”, “Grāmatvedība”, “Mehatronika”, “Viesnīcu pakalpojumi”, “Restorānu pakalpojumi”, “Koka izstrādājumu izgatavošana”, izglītības un zinātnes sadarbības attīstība, tiecoties nodrošināt Vidzemes reģiona un Tehnikuma izglītojamo plašākas iespējas augstskolas studiju programmu apguvē un iekļaušanos zinātniskajā pētniecībā, kā arī jaunu inovatīvu produktu un pakalpojumu izstrādi un pirmsinkubācijas aktivitāšu īstenošana. 

Abas puses atzina, ka priecājas par līguma slēgšanu, jo sadarbība starp Valmieras Tehnikumu un Vidzemes Augstskolu ir ilglaicīga.

“Mums ir svarīga praktiskā sadarbība un šeit tā patiešām parādās. Un es domāju, ka tā dinamiski attīstīsies vēl vairāk mehatronikā, tūrismā un citās jomās,” atzina Gatis Krūmiņš.

Pēc līguma parakstīšanas puses pārrunāja līdz šim paveikto, apmainījās pieredzē un pārrunāja noslēgtās sadarbībās nākotnes plānus.
24.01.2017.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus