ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa   >   MŪŽIZGLĪTĪBA   >   Biežāk uzdotie jautājumi
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai jebkurš var pieteikties Atvērtajai universitātei?
Ja Jums ir vidējā izglītība, varat apmeklēt jebkuru no piedāvātajiem koledžas vai bakalaura līmeņa studiju kursiem. Ja Jums ir augstākā un bakalaura izglītība, varat izvēlēties sev atbilstošākos maģistra līmeņa studiju kursus.

Vai viss mācību process notiek klātienē?

Jā, visas norādītās programmas stundas tiek īstenotas klātienes nodarbībās. Patstāvīgie darbi, mājas darbi, ko kursu klausītājs apgūst patstāvīgi, netiek ierēķināts programmas apjomā. Piemēram, ja programmas apjoms ir 160 stundas, tās visas ir klātienes nodarbības auditorijā kopā ar pasniedzēju.

Kur notiek mācības?
Ierasts, ka kursi notiek Vidzemes Augstskolā, Cēsu ielā 4, bet reizēm kursi tiek organizēti Vidzemes Augstskolā, Tērbatas ielā 10.

Kā pieteikties kursiem?

Lai pieteiktos izvēlētajiem kursiem, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu šeit: pieteikties kursiem. Pieteikties iespējams arī klātienē vai sazinoties ar mums: kontakti.

Vai kursu samaksa ir jāveic visa uzreiz?

Nē, kursa maksa var tikt dalīta pa daļām, kuru lielums atkarīgs no kursa apjoma un ilguma. Veicamo maksājumu apmērs un termiņi tiek atrunāti līgumā, ko slēdzam ar katru klausītāju par kursu apguvi. Pirmais maksājums ir jāveic līdz mācību sākumam, maksājuma uzdevumu atsūtot elektroniski vai uzrādot pirmajā mācību dienā.

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus