ztc Sākumlapa   |   Lapas karte   |   RSS   |   Kontaktforma     |  LV  EN
fecobook twitter
Jūs esat šeit:   Sākumlapa
 

Krasu shēmaTehnoloģijas

Krasu shēmaSabiedrības zinātnes

Krasu shēmaMūžizglītība


 

violets zals Seminārs “Mediju izglītība skolēna rīcībspējas veidošanai”

Ziemeļvalstu birojs Latvijā sadarbībā ar Latvijas Interneta asociācijas Drošāka interneta centru 2017.gada 6.oktobrī Vidzemes Augstskolā rīko semināru "Mediju izglītība skolēna rīcībspējas veidošanai". Mediju izglītība ir ceļš, kas ejams, lai pilnveidotu mediju pratību un nodrošinātu rīcībspēju mūsdienu sabiedrībā.

14.09.2017.   vairāk  

zals Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies konference – praktisks seminārs pedagogiem „Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā”.

Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies konference – praktisks seminārs pedagogiem „Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā”. Šī gada konference norisināsies 27. oktobrī, un tās tēma ir “SKOLA – ATBALSTS JAUNIEŠU KARJERAS UN DARBA TIRGUS IZVĒLĒ”.

05.09.2017.   vairāk  

zils violets zals Iespēja skolēniem piedalīties Vidzemes Augstskolas organizētajā Mehatroniķu skoliņā

Vidzemes Augstskolas (ViA) Inženierzinātņu fakultāte (IF) turpina pagājušajā gadā iesākto projektu un Vidzemes reģiona skolēniem piedāvā iespēju apmeklēt Mehatronikas skoliņu. Tā ir iespēja iepazīties ar mehatronikas jomu un mehatroniķa profesiju. Mehatronikas skoliņa ir atvērta Vidzemes reģiona 9. līdz 12.klases skolēniem. Tās dalībnieku skaits ir ierobežots – 20. Dalības maksa par nodarbību: *skolēniem no Valmieras skolām – bezmaksas dalība (t.i. piešķirts Valmieras pilsētas pašvaldības finansējums); *skolēniem no novadu un citām reģiona pilsētu skolām - 8,00 EUR ar PVN par vienu nodarbību.

05.09.2017.   vairāk  

 

20. SEPTEMBRIS Mehatronikas skoliņa

6. OKTOBRIS Mediju izglītība skolēna rīcībspējas veidošanai

27. OKTOBRIS 8. konference - praktisks seminārs pedagogiem

x

Pasākumi

 
 
 
 
 
 
Visas tiesības aizsargātas, Zināšanu un Tehnoloģiju centrs, 2014-2015
Kab.Nr. T210, Tērbatas iela 10, Valmiera LV 4201, Latvija
Apycom jQuery Menus