Kursu klausītājas Aijas Tīlenas pieredzes stāsts

Kā jūs nonācāt pie idejas iegūt papildu zināšanas?

Tā sanāca, ka dzīve burtiski “iemeta” mani sekretāres darbā. Dažās situācijās un jautājumos man bija atbildes, taču citreiz zināšanu pietrūka. Savukārt, pirms gada mana meita apmeklēja mūžizglītības kursus. Viņai esot ļoti noderējis, un ieteica arī man izmēģināt. Darba vietā ieminējos par šādiem kursiem un Priekuļu novada pašvaldība atbalstīja.

Ar ko Jūs uzrunāja Mūžizglītības kursi?

Pirms pieteikties Zināšanu un tehnoloģiju centra mūžizglītības kursiem, es izpētīju piedāvājumus arī citur. Šis man likās vissaistošākais un piemērotākais. Nekas nebija lieks, viss bija tieši laikā.

Kādus kursus Jūs apguvāt?

Es apguvu kursu “Biroja darba organizācija un dokumentu pārvaldība”.

Kas no apgūtā Jums licies visnoderīgākais?

Pietiekami daudz es zināju un darīju intuitīvi, tagad ir pārliecība par to, ka tas ir arī pareizi. Ir tāds stabils pamats. Kursu laikā bija ļoti daudz reālu piemēru, varēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes uz tiem, tajā pašā laikā nebija jājūtas neērti. Atmosfēra bija brīva, visu varēja izrunāt, nekas nepalika neatbildēts.

Kādas ir Vidzemes Augstskolas Mūžizglītības kursu priekšrocības?

Noteikti norises laiks, atrašanās vieta, man nebija jābrauc uz Rīgu, kā arī tas, ka kursi ir domāti visu vecumu cilvēkiem.

Kādiem cilvēkiem vai profesiju pārstāvjiem, jūsuprāt, būtu lietderīgi studēt mūžizglītības kursus?

Noteikti tiem, kam darbs saistīts ar dokumentu kārtošanu. Man personīgi šķiet, ka pamatu pamatus būtu jāzina ikvienam – kā rakstīt iesniegumu, aizpildīt veidni utt.

Ko jūs teiktu cilvēkam, kurš šaubās, vai izmantot iespēju studēt mūžizglītības kursos?

Es domāju, ka jebkurā vecumā, tas ir noderīgi. Ja ir kaut mazākā doma, tad noteikti ir jāizmanto šis piedāvājums.