Deep Science Hackathon

Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts no 15.-17.februārim rīko Deep Science Hackathon, kurš būs otrais tāda veida hakatons Latvijā.  Tajā tiks  identificētas spēcīgākās uz materiāliem balstītas augsto tehnoloģiju idejas un komandas ar inovācijas potenciālu. Trīs dienu laikā dalībnieki veidos starpdisciplināras komandas ar iepriekš iesniegtām idejām, attīstīs tās kopā ar mentoriem un pasākuma noslēgumā prezentēs komercializācijas plānu žūrijai, zinātniekiem, investoriem un interesentiem. Pasākuma laikā dalībniekiem tiks nodrošināts mentoru atbalsts, kopstrādes vide un informācija komercializācijas soļu veikšanai. 

Uz hakatonu tiek gaidīti gan dalībnieki ar ideju, gan arī tie, kam jau ir gatavs pirmais prototips. Tiks gaidīti arī esošu jaunuzņēmumu pārstāvji un tiek, kuriem ir jau gatavs produkts, kuram nepieciešama pilnveide ar augstāku tehnoloģiju palīdzību. Bet tiem, kam vēl nav ideju, būs iespēja pievienoties kādai no komandām ar savu kompetenci (fizikā, materiālzinātnē, ķīmijā, biznesa attīstībā, dizainā, inženierijā, programmēšanā, mārketingā u.c.).

Īpaši tiks gaidītas idejas no šādiem virzieniem: viedie materiāli; sensori; pārklājumi; fotonika; mikro/nano elektronika; enerģētika.

Labākās idejas iegūs balvas, tai skaitā iespēju turpināt idejas realizāciju LU CFI atbalsta programmā (mentori, prototipa izveide, turpmāka finansējuma piesaiste), kā arī citas vērtīgas balvas no atbalstītājiem.

Pasākums notiks CFI telpās Ķengaraga ielā 8., Rīgā un dalība Hakatonā ir bez maksas.

Dalība Hakatonā ir iespējama vairākos veidos: kā sponsoram; kā mentoram – aktīvi piedaloties Hakatona sesijās; kā potenciālam investoram. Ar savu dalībnieku komandu un ideju, kurai nepieciešams risinājums.

Vairāk info: https://www.cfi.lu.lv/zinas/t/46615/

Reģistrācijas links: http://dsh2019.eventbrite.com/