Vidzemes Augstskolas 11. konference - praktisks seminārs pedagogiem

Pulcējot dažādu jomu vidējās un augstākās izglītības pedagogus, izglītības iestāžu vadītājus, pašvaldību pārstāvjus un citus interesentus no visas Latvijas, 23.oktobrī Vidzemes Augstskola (ViA) jau 11. gadu organizē pedagogu konferenci-praktisku semināru "Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā", kas šogad būs veltīts tēmai "Izglītības tehnoloģiju integrēšana mācību procesā". Šī gada konference tiek rīkota sadarbībā ar projektu "Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas" (NextGen), kurā iesaistījušās partnerpilsētas Valmiera un Ventspils.

Šogad konference pirmo reizi norisināsies tiešsaistē, ļaujot pulcēt pedagogus un citus interesentus arī ārpus Vidzemes reģiona robežām. Konferences ietvaros plānots aplūkot aktuālos jautājumus par pārmaiņām izglītībā, dizainu un tehnoloģiju integrēšanu mācību procesā, rosināt izpratni un interesi par tehnoloģijas industriju radītajām iespējām izglītības attīstībā, iepazīstot jaunākās tendences, labāko ārvalstu pieredzi un izceļot Latvijas sasniegumus.

Savukārt pasākuma otrajā daļā pedagogiem būs piedāvāta iespēja atbilstoši savām interesēm piedalīties dažāda satura meistarklasēs, ko sagatavojuši viņu kolēģi, vietējie pieaugušo izglītotāji un lektori, dažādu jomu speciālisti no Rīgas un kaimiņpilsētām.

Pārmaiņu vadība: no pretošanās līdz pieņemšanai; Mācīties citādāk jeb mācību satura veidošana ar digitālajiem rīkiem; Mācīties no citu attālinātajām kļūdām; Jaunieši un zinātne – ko zinām par viņu attieksmēm un interesēm – tās ir tikai dažas tēmas, kuras pedagogi apspriedīs meistarklasēs. Mācīsimies viens no otra, sniegsim atbalstu un pilnveidosim sevi. Mēs esam par labāku saskarsmi ar līdzcilvēkiem, par gudru un cilvēcīgu attieksmi vienam pret otru, par labāku šodienu un viedāku rītdienu. 

Konferenci rīko ViA Zināšanu un tehnoloģiju centrs ar mērķi sniegt iespēju pedagogiem papildināt savas zināšanas un gūt jaunu, praktisku pieredzi turpmākajam darbam.

Dalība konferencē ir bez maksas.

Sīkāk ar programmu var iepazīties ŠEIT

Reģistrēties pasākumam iespējams ŠEIT

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Vairāk par projektu NextGen: https://ej.uz/9srt