11. oktobrī Valmierā notiks forums “Valsts atbalsta biznesu” – viss par valsts atbalstu uzņēmējiem

Forumā runāsim par iespējām valsts un uzņēmēju sadarbības paplašināšanai, stiprinot uzņēmumu konkurētspēju un aicinot izmantot valsts un ES fondu sniegto atbalstu. Detalizētas prezentācijas par atbalsta programmām sniegs Attīstības finanšu institūcija Altum (Altum), Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra. Foruma otrajā daļā tiks organizētas divas paralēlās sesijas par pieejamo atbalstu uzņēmējdarbības uzsācējiem un uzņēmējiem ar pieredzi, kā arī visiem klātesošajiem būs iespēja dzirdēt katra reģiona veiksmīgu mazu un vidēju uzņēmumu pieredzes stāstus par biznesa veidošanu un attīstību, kā arī valsts atbalsta izmantošanu. Forumā Valmierā savā pieredzē ar klātesošajiem dalīsies Evija un Artis Žentiņi no uzņēmuma FRENX, stāstot par ceļu no profesionāla BMX sportista līdz trenerim, tēvam un uzņēmējam. Savukārt, Inese Krūklīte un Sintija Rude no uzņēmums “Latvijas Ķiploks” stāstīs par savu ceļu biznesā, uzsverot, ka viņas iet savu ceļu, bet vienlaikus vēro, kas notiek apkārt. Forumā satiksiet arī Matīsu Nīmani no ģimenes uzņēmuma Autine Tools Company, kas darbojas ar visu, kas saistīts ar asumiem – nažiem un cirvjiem.

Brālis bijis kalējs, māsa – sportiste, bet pats Matīss darbojies sabiedrisko attiecību jomā. Tad sapratuši, ka, liekot kopā dažādās zināšanas, var darboties efektīvāk. Matīss saka: “Kamēr tu dari to, kas tev patīk, tici tai lietai, dari to kvalitatīvi – pārējais atnāks pats par sevi!” Savā uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies arī Laura Žukovska Supe no uzņēmuma Bellus. Lauru var raksturot ar Vinstona Čerčila teikto: “Tas, ko mēs saņemam, nodrošina mūsu eksistenci. Tas, ko mēs atdodam, veido mūsu dzīvi.” Foruma noslēgumā norisināsies tīklošanās – īpašos stendos būs pieejamas individuālas konsultācijas par atbalsta un biznesa attīstības jautājumiem. Konsultācijas sniegs Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, Izglītības ministrijas, Nodarbinātības valsts aģentūras, Lauku atbalsta dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts darba inspekcijas, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Uzņēmumu reģistra darbinieki, Latgales plānošanas reģiona, kā AS “SEB banka” un AS “Citadele”, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra, Latvijas Biznesa savienības, Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla un startin.lv, Francity pārstāvji. Forums “Valsts atbalsta biznesu” Valmierā notiks š.g. 11. oktobrī no pl.10.00 – 15.30 Valmieras tehnikumā, Vadu ielā 3, Valmierā. Foruma dienaskārtība un reģistrēšanās anketa publicēta Altum tīmekļa vietnē - https://www.altum.lv/lv/notikumi/forums-valsts-atbalsta-biznesu-valmiera Kā zināms, forumi par valsts atbalstu uzņēmējiem ir kļuvuši jau par ikgadēju tradīciju, sniedzot iespēju komersantiem vienuviet saņemt plašu informāciju par pieejamo un plānoto atbalstu.

Šogad Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras kopīgi rīkotajos pasākumos piedalīsies vairāk kā 20 iestādes, organizācijas, kā arī komercbankas. Šā gada 17. oktobrī Jelgavā notiks pēdējais šā gada forums. Detalizēta informācija par forumiem (programmas, norises vietas un laiki, saite uz reģistrācijas anketu dalībai forumos) publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē - https://em.gov.lv/lv/es_fondi/forumi__atbalsts_uznemejiem_/ Dalība forumos - bezmaksas. Papildu informācija par forumiem pieejama Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: [email protected], tālr.: 67013240). Forumus organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā, Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra informatīvās kampaņas “Atbalsts uzņēmējiem” ietvaros. Aktuālajai informācijai par atbalstu uzņēmējiem aicinām sekot mūsu Facebook lapā: www.facebook.com/atbalstsuznemejiem. Evita Urpena Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Tālr: 67013193 E-pasts: [email protected]; [email protected] Web: www.em.gov.lv Twitter: @EM_gov_lv Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija Facebook: http://www.facebook.com/atbalstsuznemejiem