Ziņas

Oktobrī Vidzemes Augstskolā norisināsies 12. konference – praktisks seminārs pedagogiem

 

 

22. oktobrī Vidzemes Augstskola organizē 12. konferenci – praktisku semināru pedagogiem, kā šī gada tematu piesakot "Skola un zinātne". Konferences programma un reģistrācijas saite dalībai tiks publicēta oktobra sākumā, pieteikties varēs līdz 20. oktobrim.

Norises laiks: 9:30 – 16:30.

Dalība konferencē ir bez maksas.

Konference norisināsies klātienē, ievērojot visas valstī spēkā esošās drošības prasības. Tiks nodrošināta arī daļēja konferences translēšana tiešsaistē. Tā tiks organizēta kā zaļās plūsmas pasākums, dalība klātienē tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (uzrādot kopā ar pasi vai ID karti).

Ja epidemioloģiskā situācija valstī mainīsies un būs nepieciešams ieviest papildu drošības pasākumus konferences norises vietā, tas tiks darīts un konferences dalībnieki tiks par to informēti iepriekš.

 

 

 

 

 

Ikgadējā stipendiju konkursā "Emergn", šogad laurus plūca trīs studenti, tostarp, Vidzemes Augstskolas studente Elīna Smoļaka

Ikgadējā stipendiju konkursā, ko rīko Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonds kopā ar ilggadējo sadarbības partneri uzņēmumu "Emergn", šogad laurus plūca trīs studenti, tostarp, Vidzemes Augstskolas studente Elīna Smoļaka, kura stipendiju konkursā prezentēja mobilo lietotni orientēšanās sacensību dalībnieku pašreģistrācijai pirms sacensībām.

Studijas IT nozarē ViA trešajā kursā nav nejaušs solis, jo matemātika Elīnai patikusi jau no skolas laikiem, kā arī paveicās ar lielisku matemātikas skolotāju.

Apsveicam!

Vairāk lasi: http://bit.ly/37udjkh

Konference par kompetenču pieeju mācību saturā un pētniecisko darbu skolās pulcē 167 pedagogus no visas Latvijas

 

Pulcējot kopumā 167 pedagogus no vidējās un augstākās izglītības iestādēm visā Latvijā, 25. oktobrī Vidzemes Augstskolā (ViA) norisinājās konference – praktisks seminārs “Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā”, kas šogad bija veltīts tēmai “Kompetenču pieeja mācību saturā un pētnieciskais darbs skolās”.

srg

 

Konference – praktisks seminārs pedagogiem “Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā” tika atklāta ar Vidzemes Augstskolas rektora Gata Krūmiņa uzrunu mācībspēkiem. "Mūsu nākotne ir zināšanu sabiedrība. Un pedagogiem ir unikāla priekšrocība, esot tuvu klāt šīs nākotnes veidošanā, procesus nevis vērojot, bet tiešā veidā ietekmējot,” tā G. Krūmiņš.

Pages