Ziņas

Sākusies pieteikšanās Vidzemes Augstskolas Atvērtās universitātes rudens semestrim

Sākusies pieteikšanās Vidzemes Augstskolas Atvērtās universitātes rudens semestrim!

Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs (ZTC) piedāvā iespēju ikvienam interesentam pieteikties kādam no Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju kursiem. Tā ir iespēja, atbilstoši iepriekš iegūtai izglītībai, apgūt zināšanas un prasmes, ko piedāvā ViA studiju programmas. Savukārt tiem ViA studentiem, kuri nespēj turpināt studijas akadēmisko vai finanšu parādu dēļ, šī ir iespēja saglabāt saikni ar Augstskolu un turpināt mācības atbilstoši savām iespējām. Zināšanu un tehnoloģiju centra mājaslapā esam aktualizējuši Atvērtās Universitātes piedāvājumu 2020./2021. akadēmiskā gada rudens semestrim, kurā atradīsiet dažādus Jums interesējošos kursus tādās programmās kā:

Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centra grafiskā zīme

 

 

Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centra grafiskā zīme, kas tapusi saskaņā ar mūsu skatījumu, vīziju un mērķi. Tā simbolizē trīs pilārus, uz kuriem balstās mūsu darbs:

DABA - Cilvēki. Vide. Ilgtspēja. 
DROŠĪBA - Komanda. Kompetence. Sinerģija. 
DIGITALIZĀCIJA  - Tehnoloģijas. Procesi. Zināšanas.

Grafiskā zīme ir cieši saistīta ar ViA logo, kuru izstrādāja ViA absolvents Māris Bičkovs, savukārt ViA ZTC logo dizaineris ir Jānis Jēkabsons.

IBSR projekta “SEMPRE akselerators pakalpojumu kopradei” ietvaros norisinājās vebinārs par tēmu: "Pūļa finansējums [Crowd-funding]"

27.05.2020. IBSR projekta “SEMPRE akselerators pakalpojumu kopradei [SEMPRE Accelerators]” ietvaros tika aizvadīts vebinārs par tēmu: "Pūļa finansējums [Crowd-funding]".
Vebināru vadīja Victoria Munsey un Miriam Mourglia no Itālijas.

Pūļa finansējuma [Crowd-funding] piesaiste sociāliem mērķiem paver jaunas iespējas arī “SEMPRE akselerators pakalpojumu kopradei” projekta ieviešanā. Lektori iepazīstināja ar rīkiem, kādā veidā organizēt šāda finansējuma piesaiti, kā veidot attiecības un būt atbildīgiem par iesaistītām pusēm. Diskusijas laikā visi bija vienisprāts, ka nozīmīga loma ir vietējiem sadarbības tīklam, kas stiprina vietējo kopienu. Vienlaikus dalībniekus priecēja SEMPRE Accelerator projekta plašāks skatījums un starptautiskā sadarbības tīkla attīstība.

Ikgadējā stipendiju konkursā "Emergn", šogad laurus plūca trīs studenti, tostarp, Vidzemes Augstskolas studente Elīna Smoļaka

Ikgadējā stipendiju konkursā, ko rīko Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonds kopā ar ilggadējo sadarbības partneri uzņēmumu "Emergn", šogad laurus plūca trīs studenti, tostarp, Vidzemes Augstskolas studente Elīna Smoļaka, kura stipendiju konkursā prezentēja mobilo lietotni orientēšanās sacensību dalībnieku pašreģistrācijai pirms sacensībām.

Studijas IT nozarē ViA trešajā kursā nav nejaušs solis, jo matemātika Elīnai patikusi jau no skolas laikiem, kā arī paveicās ar lielisku matemātikas skolotāju.

Apsveicam!

Vairāk lasi: http://bit.ly/37udjkh

Pages