Ziņas

LLKC aicina uz lietpratēju diskusiju “Kāda būs Latvijas lauku telpa 2050. gadā?”

 

LLKC posteris

 

Aktīvākai sabiedrības iesaistei ceļā uz spēcīgiem, apdzīvotiem, izturētspējīgiem un pārtikušiem lauku apvidiem Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina uz lietpratēju diskusiju  “Kāda būs Latvijas lauku telpa 2050. gadā?”

Diskusija notiks 21. septembrī pulksten 10.00 tiešsaistē www.laukutikls.lv un LLKC Facebook kanālā. Diskusiju vadīs biedrības "Veselīga Latvija" valdes loceklis un portāla veseligalatvija.lv redaktors Ainārs Ērglis.

Reģistrēšanās saite: ŠEIT

Atvērta pieteikšanās Ķīniešu valodas kursiem

 

AU kiniesu valoda

 

Vidzemes Augstskolas pakalpojumā "Atvērtā Universitāte" sākusies pieteikšanās kursam "Ķīniešu valoda" 2 kredītpunktu apjomā. Kursu vadīs pasniedzēja no Ķīnas Konfūcija institūta un pirmā nodarbība paredzēta jau 4.oktobrī. Nodarbības notiks reizi nedēļā otrdienās no plkst. 17:30 līdz 19:00 Vidzemes Augstskolas telpās Cēsu ielā 4, Valmierā.

Pieteikties kursam var šeit: https://ztc.va.lv/lv/pieteikties_kursiem

Oktobrī Vidzemes Augstskolā norisināsies 12. konference – praktisks seminārs pedagogiem

 

 

22. oktobrī Vidzemes Augstskola organizē 12. konferenci – praktisku semināru pedagogiem, kā šī gada tematu piesakot "Skola un zinātne". Konferences programma un reģistrācijas saite dalībai tiks publicēta oktobra sākumā, pieteikties varēs līdz 20. oktobrim.

Norises laiks: 9:30 – 16:30.

Dalība konferencē ir bez maksas.

Konference norisināsies klātienē, ievērojot visas valstī spēkā esošās drošības prasības. Tiks nodrošināta arī daļēja konferences translēšana tiešsaistē. Tā tiks organizēta kā zaļās plūsmas pasākums, dalība klātienē tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (uzrādot kopā ar pasi vai ID karti).

Ja epidemioloģiskā situācija valstī mainīsies un būs nepieciešams ieviest papildu drošības pasākumus konferences norises vietā, tas tiks darīts un konferences dalībnieki tiks par to informēti iepriekš.

 

 

 

 

 

Pages